"Příprava jídla nebyla nikdy tak jednoduchá!"
 
MÍSENÍ VAŘENÍ V PÁŘE MIXOVÁNÍ VÁŽENÍ MÍCHÁNÍ MLETÍ
ŠLEHÁNÍ EMULGACE KONTROLOVANÝ 
OHŘEV
HNĚTENÍ VAŘENÍ SEKÁNÍ

Tento mixér jsme si vybrali po dlouhém hledání a zkoušení všech dostupných mixérů. Nakonec se Thermomix ukázal jako nejlepší volbou. Zmíním jenom pár jeho předností ... umele mák, sezam, kávu, mouku a jakékoli semínka ... Zeleninový salát za 4 vteřiny?!! Má vestavěnou váhu, takže nemusíte vážit ... lze nastavit ohřev na 40°C, ...více než 10tis. otáček, ideální na krémové smoothies, pomazánky, kaše ... velmi praktické při přípravě dortů, kdy se dá přímo v mixéru rozehřát kokosový olej, nebo kakaové máslo ... a spoustu dalších vychytávek, digitální display s kuchařkou, vedením a nutričními hodnotami potravin uvnitř (jako ipod), lehce umyvatelnou nádobu na 2,2 l.. atd.

Jelikož jsme se do Thermomixu zamilovali a dnes si neumíme představit (vitariánskou) kuchyň bez silného mixéru, tak jsme se domluvili přímo s distributorem na možnosti prodeje tohoto zařízení. Jestli byste taky rádi viděli naživo jak tento přístroj funguje, co vše dokáže (i z klasické kuchyňe) a naučit se "vařit" vitariánsky či vegansky, jsme tu pro Vás ;-)

 Domluvte si s námi ukázku!  tel.: 724 717 068.

"Žádné hrnce, žádné nekonečné strouhání, žádné obtížné mytí - zdravě (čisto a i na páře) a navíc bez Vás!  Umíte si představit mít zapojeno 12 přístrojů najednou?! ;-)"

Více tady.

PS: Thermomix lze zakoupit pouze přímo od obchodních zástupců, tedy ho nedostanete koupit v obchodech. David Vás navíc zasvětí do tajů raw food!

Tento přístroj si také získal oblibu v mnoha restauracích, např. Jelica na Smíchově (i raw food), Plevel (veganská restaurace na P2), Country Life a další. Tady se jedna z nich podělila o své zkušenosti - jedná se o model TM31.

Veškeré informace
a
předvedení Thermomixu zdarma 

u Vás doma na tel.: 

724 717 068

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2015 Všechna práva vyhrazena David Šubrt